Kierowcy jadący drogą krajową nr 50 w stronę Grójca lub Mińska Mazowieckiego mogą już korzystać z wiaduktu w Kołbieli nad budowaną drogą S17. Udostępniony obiekt zastąpił przejazd przez tymczasowe rondo na przecięciu DK-50 z S17.
Source: RynekInfrastruktury