Samorząd Województwa Dolnośląskiego podpisał umowę na budowę kolejnego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Nowy fragment trasy połączy podwrocławskie Łany z Długołęką. Prace rozpoczną się w ciągu 3 tygodni.
Source: RynekInfrastruktury
Samorząd Województwa Dolnośląskiego podpisał umowę na budowę kolejnego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Nowy fragment trasy połączy podwrocławskie Łany z Długołęką. Prace rozpoczną się w ciągu 3 tygodni.
Source: RynekInfrastruktury