Lafarge dołącza do akcji #niezwalniajmy

Kolejna firma z branży budowlanej dołączyła do akcji #niezwalniajmy. Zobowiązania w stosunku do pracowników, dotyczące ochrony miejsc pracy mimo pandemii, deklaruje podtrzymać Lafarge w Polsce. Przyłącza się tym samym do akcji #niezwalniajmy.
Source: RynekInfrastruktury