Finał S7 koło Skarżyska. Ostatni węzeł otwarty

Kierowcy mogą już korzystać z węzła Skarżysko-Kamienna Północ. Wraz z jego otwarciem zakończyła się inwestycja na ostatnim odcinku drogi ekspresowej S7 w województwie świętokrzyskim. Wszystkie węzły na 100-kilometrowym odcinku ekspresówki są dostępne dla kierowców.
Source: RynekInfrastruktury