Wniosek o ZRID dla obwodnicy Oświęcimia złożony

Zakończyło się projektowanie obwodnicy Oświęcimia w ciągu drogi krajowej nr 44. Wykonawca – firma Budimex – złożył już do wojewody wniosek o wydanie zezwolenia na realizację inwestycji drogowej.
Source: RynekInfrastruktury