Warszawa. Węzeł Puławska na S2 połączy się z węzłem Ursynów

Na poniedziałkowy wieczór GDDKiA zaplanowała zamknięcie tzw. zawrotki na węźle Puławska. Ta zmiana organizacji ruchu jest konieczna, by wykonawca Południowej Obwodnicy Warszawy mógł połączyć istniejącą drogę ekspresową S2 z jej nowo budowanym odcinkiem. 
Source: RynekInfrastruktury