Dziś, najpewniej w godzinach nocnych, uruchomiona zostanie rejestracja w nowym systemie poboru opłat e-Toll. Nadal nie jest pewna data wygaszenia obecnego systemu. Jego działanie można przedłużyć o 3 miesiące, jednak do tego potrzebne jest aneksowanie umów z usługodawcami ViaToll. Porozumień na razie nie ma, a oficjalne rozmowy dopiero ruszą.
Source: RynekInfrastruktury