W marcu 2022 r. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podejmie decyzję o wyborze wariantu łącznika między drogami Via Baltica i Via Carpatia na Podlasiu – poinformował we wtorek dyrektor GDDKiA w Białymstoku Wojciech Borzuchowski.
Source: WNP