We wtorek, 15 czerwca 2021 r., chwilę po godz. 8.00, pomiędzy przystankami PKM Gdańsk Brętowo i Gdańsk Jasień, wystartowały prace w ramach inwestycji elektryfikacji Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. W ramach inwestycji zbudowany zostanie też nowy przystanek Firoga.
Source: RynekInfrastruktury