Kontynuacja inwestycji na kolei i drogach to największy sukces ubiegłego roku. Pandemia COVID-19 spowodowała jednak opóźnienia, wydłużając procedury, wstrzymując łańcuchy dostaw, a w niektórych przypadkach unieruchamiając kluczowych fachowców. Wiele wprowadzonych awaryjnie rozwiązań sprawdziło się i powinno być stosowanych nadal – uznali uczestnicy pierwszej debaty na tegorocznym Kongresie Infrastruktury Polskiej.
Source: RynekInfrastruktury