Elektrykiem za darmo po autostradzie. Rusza nowa akcja

Kierowcy samochodów elektrycznych w Polsce, zarejestrowani w EV Klub Polska, zostaną zwolnieni z opłat za przejazd autostradami AmberOne A1 i A4 Katowice – Kraków. Akcja w ramach kampanii elektromobilni.pl. Obejmie użytkowników systemu videtollingu.
Source: RynekInfrastruktury