Ministrowie transportu V4 m.in. o szlaku Via Carpatia

W miniony piątek zakończyło się dwudniowe spotkanie ministrów ds. transportu państw Grupy Wyszehradzkiej. Ministrowie, którzy spotkali się w Krakowie odnieśli się do najważniejszych wspólnych wyzwań w obszarze infrastruktury i transportu.
Source: RynekInfrastruktury