Budimex wchodzi na rynki zagraniczne. Nowa strategia prezesa Popko

Budimex wkracza na rynek niemiecki, czeski i słowacki. Pierwsze kontrakty zamierza pozyskać już w przyszłym roku. Firma rozszerzy także działalność w sektorze energetyki odnawialnej oraz będzie inwestować w przetwarzanie odpadów. Szerzej o planach rozwojowych spółki rozmawiamy z jej nowym prezesem Arturem Popko.
Source: RynekInfrastruktury