Jest umowa na kontynuację wylotówki z Warszawy

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Intercor dokończy budować środkowy odcinek wylotówki z Warszawy na południe – umowa już zawarta. To jeden z dwóch odcinków siódemki do Grójca, na którym doszło do zerwania umowy z pierwotnym wykonawcą.
Source: RynekInfrastruktury