Ruch na autostradzie A2 Poznań – Warszawa na węźle Łódź Północ odbywa się po jednym pasie w obu kierunkach. Tak będzie prawie do końca roku. Zmiany w organizacji wynikają z konieczności wyremontowania wiaduktu w ciągu A1, na którym jeszcze pod koniec 2019 roku stwierdzono zarysowania.
Source: RynekInfrastruktury