Dwóch absolwentów Politechniki pochyliło się nad wpływem pandemii COVID-19 na transport publicznych. Przeprowadzone badania pozwalają się przyjrzeć, jak zmieniły się przyzwyczajenia transportowe Polaków.
Source: RynekInfrastruktury
Dwóch absolwentów Politechniki pochyliło się nad wpływem pandemii COVID-19 na transport publicznych. Przeprowadzone badania pozwalają się przyjrzeć, jak zmieniły się przyzwyczajenia transportowe Polaków.
Source: RynekInfrastruktury