Można już składać wnioski o dotację na elektryka

Od poniedziałku 12 lipca osoby fizyczne mogą składać wnioski w programie „Mój elektryk”. Wkrótce o dopłaty do zeroemisyjnych pojazdów będą mogli wnioskować także przedsiębiorcy, samorządy i inne instytucje – zapowiada Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Source: RynekInfrastruktury