Wrócą prace na S7 Widoma – Kraków. Umowa podpisana

Konsorcjum Gülermak i Mosty Łódź przejmą plac budowy S7 na odcinku pomiędzy węzłami Widoma i Kraków Nowa Huta. Mowa o fragmencie niezrealizowanym przez Webuild (Salini). GDDKiA podpisała kontrakt z nowym wykonawcą.
Source: RynekInfrastruktury