Powstanie nowy wiadukt w Koluszkach. Umowa podpisana

Wiadukt nad torami w ciągu drogi wojewódzkiej nr 715 zostanie wyburzony, a w jego miejsce powstanie zupełnie nowy obiekt. Władze województwa 28 lipca podpisały umowę z wykonawcą – będzie nim firma Primost Południe z Będzina.
Source: RynekInfrastruktury